Kurumsal Seo Danışmanlığı

İnternetteki işleyişin ışık hızında ilerlemesi ve neredeyse her gün bir yeniliğin ortaya çıkması, şirketlerin interneti kullanma şekillerine de yansıyor. Örneğin bundan birkaç sene önce firmalar, internet reklamları için belli başlı temel siteleri kullanırlardı ( Google Adwords, Facebook reklamları vs.). Ancak son yollarda reklam maliyetlerinin artması nedeniyle ve ayrılan bütçelerden istenilen reklam performanslarını alamadıkları için Kurumsal Seo hizmetlerine yönelmeye başladılar. Bu hizmet, Seo Ajansım olarak sunduğumuz hizmet yelpazesinin en temel birimidir. Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi, sizler için en doğru şekilde kullanıyoruz. Şirket web sitelerinin, firmalar için bir kimlik özelliği taşıdığının bilincindeyiz. Bize emanet ettiğiniz web sitelerinizi, istekleriniz doğrultunda en iyi şekilde yönetiyoruz ve bilinirliğinin artması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

Kurumsal müşterilerimiz arasında, Türkiye’ nin en köklü müşterileri yer almaktadır. Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 senelik sözleşmeli şekilde Kurumsal Seo hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin web sitelerini bu sürelerde besliyoruz ve tüm Seo çalışmalarını yapıyoruz. Özellikle üzerinde durulması gereken anahtar kelimeleri işaretleyip, çalışmamızı o yönde yoğunlaştırıyoruz. Ajansımızın bu konuda uzman ekibi arasında yapılan görev dağılımı, tüm sözleşme süresinde devam etmektedir. Sonuca ulaşana kadar çalışma devam eder. Hizmetin devamı ve Seo uygulamalarının sürekliliği sözleşme süresinin bitimine kadar tekrarlanır. Çalışma öncesinde size kısa bir brifing vererek, yapılacak olan çalışmaları ve süreci anlatıyoruz. Bunu yapmadan önce sizi dinleyerek taleplerinizi not alıyoruz. Ekibimiz, yapılan görüşmeler sonrasında bir çalışma programı çıkartır ve size sunar. Onayı alınmayan hiçbir çalışmaya başlamayız. Onayınızın ardından çalışma başlatılır ve belirlenen süre kapsamında devam eder. Bu süreçte, tüm gelişmeler tarafınıza rapor edilir.

Şirketler için yapılan Seo çalışmalarında yapılan en büyük hata, hızlı bir şekilde tüm seçeneklerin uygulanmasıdır. Yani 1 ay içerisinde ilk sıraya taşınmak isteyen şirketlerin bu talebini yapmak isteyen ajansların en sık yaptığı hata budur. Seo Ajansım olarak Kurumsal Seo çalışması yaparken, en hassas olduğumuz noktalardan biri olarak ele alıyoruz. Çalışmayı geniş bir sürece yayarak, etkili ve kalıcı bir şekilde ilerliyoruz. Çalışma süreci boyunca, müşteri hizmetlerimizden süreç hakkında anlık bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz haftalık rapor kapsamında size yazılı olarak bilgi verebiliriz. Çalışmanın tüm detaylarını ve yapılan işlemleri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Seo çalışmasını yaparken, önce sektör analizi yaparız. Olası rakiplerinizi inceleriz ve talep ettiğiniz anahtar kelimelerin filtre ederek inceleriz. Kelime tercihinizde yanlışlık varsa, bunu size iletip farklı alternatifler sunabiliriz. Tavsiyelerimiz ile yol alırsanız, sonuca daha hızlı varabilirsiniz. Tüm çalışma süreci, ikili iletişim dâhilinde devam eder.

Firmaların çoğu teknik olarak detaya sahip olmadıkları için, bir an önce ilk kelimede çıkmak isterler. Bu heyecana sahip olmaları çok doğaldır ancak işinin ehli ajanslar ile çalışmadıkları zaman, sitelerine çok zarar verebileceklerinin farkında değildirler. Tecrübesiz ellere emanet edilen web siteleri, firmalar için çok tehlikelidir. Mevcut düzeni bozulur ve arama motorlarında firma ismi yazılınca bile bulunamayabilir. Seo Ajansım olarak sürekli mevcut müşterilerimizi bu konuda uyarıyoruz. Kurumsal Seo için bize başvuran tüm misafirlerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz.  Doğru ve zamanında yapılan seo çalışması, bir web sitesinin düzenli bir şekilde sıralamaya sokar. Ama yanlış ve hatalı uygulanan seo çalışmaları ise, pimi çekilmiş bir bomba kadar tehlikeli olabilmektedir. Kurumsal çalışmalar, ciddiyet ve hassasiyet gerektiren işlerdir. Daha detaylı bilgi almak için bize her konuda yazabilir ve fikir alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Son Paylaşılan Seo Makaleleri
WhatsApp chat