Kelime Bazlı Seo Danışmanlığı

Seo; kelime anlamı olarak Arama Motoru Optimasyonu ( Search Engine Optimation ) olsa da, yöntem ve strateji olarak kendi arasında bazı bölümlere ayrılır. Seo Ajansım olarak sunduğumuz bütün Seo hizmetleri, bu Seo çeşitlerinin tamamımı kapsamaktadır. Kurumsal firmaların, özellikle e-ticaret yapan alışveriş sitelerinin odaklandığı bir yöntem olan Kelime Bazlı Seo Danışmanlığı, ajansımızın en tecrübeli olduğu hizmet dalından biridir. Bu hizmet içeriğini kısaca tanımlarsak; belirlenen kelimeler üzerinde Seo çalışması yapmak diyebiliriz. Diğer seo çalışmalarına göre daha zor bir süreci olsa da, başarı oranımız %100 dür. Müşterinin talep ettiği anahtar kelimelerin analizini yaparız ve o kelimeleri arama motorları ile barıştırıp, sıralamasını yükseltiriz. Kelimelere için yapılan Seo çalışmasında her hangi bir kelime sınırı yoktur ancak kısıtlı kelimelere çalışma yapılması durumunda, daha hızlı sonuç alınabilir. Bazı kelimeler gerçek anlamda çok zordur ama kesinlikle imkânsız değildir.

Kelime Bazlı Seo hizmetimiz hakkında biraz daha detay vermek ve bunları örneklendirmek isteriz. Örneğin “ tatil” kelimesinde ilk sayfada yer almak isteyen kurumsal bir müşterinin talebi üzerine, bu kelimeye yoğunlaşırız. Takdir ederseniz, bu örnek kelime ile hizmet veren binlerce hatta on binlerce web sitesi vardır. Aralarından sıyrılıp tepeye çıkmak gerçekten zor olabilir. Seo Ajansım olarak uyguladığımız yöntemler, piyasadaki yöntemlerden çok farklıdır. Önce kelimeyi yoğururuz, hazırlarız, sitenin analizini yaparız ve çalışmaya başlarız. Süreci biraz uzun tutarız ki kalıcı ve başarılı sonuç alabilelim. Kelime Bazlı Seo Danışmanlığı çalışması yaparken, rakiplerimize saygı duyarız. Asla onlara zarar veren taktiksel davranışlarda bulunmayız. Daha kolay kelimelerde, daha hızlı sonuç alınır. Ama bu sefer de, bu başarıyı korumak için ekstra çalışmalar yapmak gerekir. Seo çalışmasını belli bir süre yapıp bıraktıktan sonra, tekrar eski konuma gelebilir. Yani sürekli beslemek gerekir. Bu yüzden müşterilerimizin ilk tercihi, Seo Ajansım ile uzun süreli çalışmaktır.

Bizden hizmet almadan önce, mutlaka istediğiniz kelimeleri bize iletip ücretsiz rapor talep ediniz. Bunu tüm müşterilerimiz için yapmaktayız. Sitenizi önce inceleriz, talep ettiğiniz kelimelerin analizlerini yaparız ve rekabet seviyesini ölçeriz. İnceleme sonuçlarını size iletiriz ve Kelime Bazlı Seo Danışmanlığı çalışması için uygunluğunu ölçeriz. Bu hizmetimiz tüm müşterilerimiz ve misafirlerimiz için geçerlidir. Lütfen bizimle iletişime geçerek talebinizi ve raporunuzu isteyiniz. Kelime ağırlıklı yapılan seo çalışmalarında süreç uzun olabilir. Kalıcı ve etkili bir sonuç için, uzman ekibimizin tavsiyelerine uymalısınız. Bize emanet ettiğiniz web sitesinde, bizim haricimizde farklı bir işlem yapılmaması gerekir. Çünkü çift taraflı yapılan işlemler, seo çalışmasına etki eder ve süreci bozabilir. Sadece bizim yönlendirmelerimiz ile ilerlersek, süreci daha hızlı tamamlarız.

Daha önce yaptığımız Kelime Bazlı Seo Danışmanlığı referanslarımızı incelemek ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Müşteri bilgilerimizin 3. Kişiler ile paylaşılması konusunda çok hassas davranıyoruz. Ancak bazı müşterilerimiz referans gösterme konusunda bize onay verdiği için, birkaç tanesini talep eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Bireysel veya Kurumsal fark etmeksizin, web sitenizin kelime bazlı yükselmesini istiyorsanız, Seo Ajansım olarak her zaman size hizmet vermekten mutluluk duyarız. %100 kesin sonuç alana kadar çalışmayı sürdürüyoruz. Bu çalışmanın en büyük avantajı, reklam bütçesinde tasarruf etmektir. Google Adwords ve sosyal medya şirketlerine reklam verdiğiniz zaman ödediğini astronomik ücretlerden tasarruf etmiş oluyorsunuz. Web siteniz ve şirketiniz için en uygun yöntem, doğal yollarla ve prestijli bir şekilde tanıtım yapmak ve zirveye çıkmaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Son Paylaşılan Seo Makaleleri
WhatsApp chat