Hakkımızda

Seo Ajansım Hakkında

Kurumsal Seo, E-ticaret Seo, Genel Seo, Kelime Bazlı Seo, Site İçi Optimizasyon ve Aylık Seo Danışmanlığı konusunda hizmet veren Seo Ajansım, 10 senedir başarılı çalışmalara imza atan ve konusunda sertifikalı uzman bir ekibe sahip profesyonel Seo ajansıdır. Türkiye genelinde yapmış olduğunuz sonuç odaklı işlerde, yüzden fazla referansım bulunmaktadır. Özellikle Kurumsal Seo konusunda hizmet verdiğimiz köklü şirketlerin yanı sıra, online alışveriş sektöründe söz sahibi sitelere de rehberlik etmekteyiz. Ekibimizde bulunan bütün arkadaşlarımızın ortak özelliği, sertifikalı ve lisanslı seo uzmanları olmalarıdır. Firmamızın merkezi Ankara’da olup, Türkiye’nin çeşitli illerinde bayi ofislerimiz mevcuttur. Yukarıda saydığımız hizmet kolları haricinde, bize iletmek istediğiniz her hangi bir talebiz olursa, sizi dinlemekten memnuniyet duyarız.

Müşterilerimiz ile olan iletişimde, her zaman samimiyete önem veririz. Sadece yapabileceklerimizi anlatırız ve iddia ettiklerimizi yaparız. Aldığımız tüm projelere aynı hassasiyeti gösteririz. Asla imkânsız şeyler konusunda her hangi bir iddiada bulunmayız. Çoğu seo ajansının yaptığı gibi “ 1 ayda ilk sıraya taşırız “ gibi uçuk vaatler vermeyiz. Sağlıklı bir çalışmanın yapılması için, müşterimizle sürekli iletişim halinde oluruz. Seo hizmeti sürecini, anlaşma öncesinde mutlaka belirtiriz ve belirlenen süreye sadık kalarak çalışmayı tamamlarız. Başarıya ulaşmayan hiçbir çalışmayı yarım bırakmayız. Firmamızın en temel prensiplerinden biri olan “ mutlu müşteri memnuniyeti”,  olmazsa olmazlarımızdan biridir.

Seo Ajansım’dan alacağınız tüm hizmetler sözleşmeli olarak verilir. Müşteri hakları yazılı olarak garantiye alınır. Ödeme konusunda sözleşmeye bağlı olarak esneklik sağlıyoruz. Piyasanın en ekonomik seo hizmetini alacağınızı garanti ediyoruz. Amacımız, aldığınız hizmetin içinize sinmesini sağlamaktır. Bütün çalışma süreci, buna göre planlanmaktadır. Yaptığımız iş planı, önce sizinle paylaşılır ve tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bize emanet edilen sitelere gereken önemi veririz ve seo çalışması tamamlanana kadar aynı hassasiyeti gösteririz.  Kurumsal çalışmaların yanı sıra, ciddiyetine inandığımız bireysel seo çalışmalarını da yapmaktayız. Sadece kanunlar çerçevesinde hizmet veren web sitelerine yardımcı oluyoruz. Bireysel olarak hizmet verdiğimiz yüzlerce kişisel referansımız vardır. Referanslarımızı incelemek isterseniz, müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

WhatsApp chat