Genel Seo Danışmanlığı

Seo Ajansım hizmet yelpazesinin temel konsepti olan Seo çalışmaları, belli kategorilere ayrılmaktadır. Kurumsal, E-Ticaret ve bireysel seo çalışmalarının haricinde, Genel Seo Danışmanlığı çalışmaları da yapmaktadır. Bu hizmet paketimiz, tüm web siteleri için geçerli olup arama motorları ile web sitenizin barışık bir şekilde yayın hayatını sürdürmesini sağlamaktadır. İçeriği ve uygulaması, diğer Seo hizmet gruplarına göre daha pratik ve kısa süreli olabilmektedir. Genel Seo ’nun amacı; web sitenizin arama motorlarında hak ettiği yerde olmasını sağlamaktır. Kitlenizin, belirlenen arama kelimeler ile sizi bulmalarını sağlamaktır. Bildiğiniz üzere milyarlarca web sitesinin var olduğu internette, bu sitelere anahtar kelimeler ile ulaşmak çok zordur. Seo Ajansım olarak yaptığımız iş, bu süreci sizin adınıza hızlandırmak ve kolaylaştırmaktır.

Piyasada bu işi yaptığını iddia eden çok sayıda bireysel ya da kurumsal ajans bulabilirsiniz. Bu çalışmaların çoğunun başarısız olması ve çalışılan web sitelerinin zarar görmesi, yapılan uygulamanın yanlış olmasıdır. Bir çiçek bile belli süreçlerden geçerek büyür. Toprağı kazarsınız, fidanı ekersiniz ve büyüyüp dallanana kadar onu beslersiniz. Seo çalışması da buna benzer. Tüm aşamaları yavaş yavaş ve doğru hamleler ile uygulamazsanız sonuç alamazsınız. Genel Seo Danışmanlığı çalışmasında uyguladığımız taktik ve stratejiler, web sitesinin analizi yapıldıktan sonra hayata geçirilir. Her web sitesine aynı seo yöntemini uygulamayız. Bazı web sitelerinin ayağa kalkması çok kolay olabilir. Çünkü sektörü kısıtlıdır ve rekabet çok azdır. Bu tarz siteleri en tepeye taşımak, doğru strateji ile kolay olabilir. Çalışma süresi ve ücreti de buna göre belirlenir. Ama bazı zorlu siteler için süre uzayabilir. Örneğin turizm alanında faaliyet gösteren bir web sitesinin, arama motorlarında en üstte listelenmesi biraz zaman alabilir. Rekabetin ve web sitesinin bol olduğu sektörlerde, çok hassas Seo çalışması yapmak gerekebilir.

Genel Seo çalışmalarında uygulama alanımız şöyle ilerler: Önce müşteriden taleplerini alırız ve not ederiz. Ne istediğini anlarız, hangi kelimelere çalışmamızı istediğini belirtir. Önerimiz varsa sunarız. Site analizini yaparız ve bir çalışma taslağı oluşturulur. Ekipte yer alan herkesin fikri alınır ve müşteriye sunum yapılır. Çalışma süresi, ücreti, yapılacak olan uygulamalar ve web sitesinin iyileştirme süreci hakkında maddeler halinde bilgi verilir. Anlaşma sağlandığı gün çalışma başlar ve belirlenen süre kapsamında devam eder. Bu süreçte web sitesindeki gelişmeler anlık olarak müşteriye rapor edilir. Süreci takip etmesini sağlarız. Çalışma devam ederken, bazı durumlar web sitesi yönetimi konusunda yetki verilmesi talep edilebilir. Sayfalarda düzenleme veya güncelleme yapılması gereken işlemler olabilir. Bu durum istisnadır. Bazen buna gerek olmayabilir ama müşterinin tüm aşamalarını anlamasını sağlarız.

Seo Ajansım olarak değişmeyen prensibimiz şudur; yapamayacağımız hiçbir şeyi vaat etmeyiz. 1 haftada ilk sayfa ilk sıra vaatleri veren ajansların tam aksine, en doğru ve en gerçekçi sunumu yaparız. Seo yöntemlerinde kesinlikle illegal taktikler uygulamayız. Bu yöntemlerin web sitesine verdiği zararlar konusunda müşterileri bilgilendiririz. Genel Seo Danışmanlığı konusunda müşteri ayrımı yapmayız. Ancak web sitesi tercihi yapabiliriz. Site analizi yaptıktan sonra, çalışmaya uygun olup olmadığını müşterimize iletiriz ve nedenlerini açıklarız. Birazda fiyatlarımızdan bahsedelim istiyoruz. Hizmetlerimiz için talep edilen fiyat politikamız, piyasa ortalamasının altındadır. Kalite olarak en iyiyi sunuyoruz ama astronomik ücretler talep etmiyoruz. Çünkü herkesin bu hizmetten faydalanmasını istiyoruz. Web sitenize Genel Seo çalışması yaptırmadan önce, mutlaka bize danışıp fiyat almanız yararınıza olacaktır. Bunun haricinde tüm sorularınızı ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Son Paylaşılan Seo Makaleleri
WhatsApp chat