E-Ticaret Seo Danışmanlığı

Alışveriş sitelerinin sayısındaki artış, e-ticaret siteleri arasındaki rekabeti de tetiklemeye başladı. Bu sektörde faaliyet gösteren web sitelerinin, bir adım öne çıkması bile çok zorlu bir çalışma gerektirebilir. Seo Ajansım olarak yaptığımız bütün E-ticaret Seo Danışmanlığı çalışmalarında, %100 başarı elde ettik. Bunun en büyük nedenlerinden biri, sektöre aşina olmamız ve müşterilerimizin ne istediğini bilmemizdir. Türkiye’nin liste başı alışveriş sitelerine rehberlik yaparak, arama motorlarında en üst sıraya taşıdık. Bu alanda referanslarımızı incelemek isterseniz, iletişim sayfasından bize yazabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Web sitenizin analizini ücretsiz bir şekilde yapabilmemiz için, bize detaylı bilgi vermelisiniz. Üst sırada olmak istediğiniz anahtar kelimeler, web site adresiniz ve taleplerinizi iletirseniz yardımcı olabiliriz.

E-ticaret sektöründeki yığılmalar ve başarısız sonuçlanan girişimlerdeki yüksek oranların tek nedeni, yanlış uygulanan seo hizmetleridir. Web sitesini kurup, ürünleri ekledikten sonra siparişlerin yağmur gibi akacağını düşünen tecrübesiz yatırımcılar, maalesef bu yolda büyük kayıplar yaşayabilmektedir. Beraber çalıştığımız müşterilerimize her zaman belirttiğimiz altın anahtar kuralını sizlerle paylaşmak isteriz. Bir e-ticaret web sitesinin, satış yapabilmesi için doğal yollar ile büyük kitlelere ulaşması gerekir. Reklam bütçeleri ile bu işin çevrilmesi, taşıma su ile değirmen yürütmeye benzer. Reklam için ayrılan bütçenin bir kısmı ile E-ticaret Seo Danışmanlığı hizmeti almak, her zaman en akıllı stratejidir. Seo Ajansım ekibinin yaptığı başarılı seo çalışmaları sayesinde, cirosunu artıran ve satışlarını katlayan onlarca e-ticaret web sitesi vardır. Bu çalışmalar hala devam etmektedir. Tercih edilen sözleşme süresine bağlı olarak, sonuna kadar devam etmektedir. Teknik olarak bakıldığında; en başarılı seo çalışmasının, uzun ve etkili yapılanı olduğunu görüyoruz. Kısa süreli ve hızlı yapılan seo uygulamaları, bazı durumlarda ters tepki verebilir.

E-ticaret Seo Danışmanlığı çalışmalarındaki sürecimizden biraz bahsetmek isteriz. Çalışma yapılacak olan web sitesinin ürün ve sektör bazında analizini yaparız. Rekabeti bol ve rakibi çok olan sitelere daha hassas seo çalışması uygularız. Müşterinin ulaşmak istediği kesimi inceleriz. Hangi yaş grubundan, hangi cinsiyetten ve hangi bölgelerden müşteri grubu oluşturmak istediklerini öğreniriz. Çalışmanın ilk aşaması bu şekildedir. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuruz. İkinci aşamada, devreye uzman ekibimiz girer. Tüm teknik analizler yapılır, seo çalışmasının iskeleti ortaya çıkartılır. Çalışma süreci için bir tarih belirlenir. Bu süre, kesinlikle web sitesinin analinize bağlıdır. Bazı çalışmalar 1 seneden fazla sürebilir, bazı siteler için ise 3 ay yeterli olabilmektedir. Seo Ajansım olarak hedefimiz, en kısa ve en etkili sürede süreci tamamlamaktır. Web sitenizde yer alan tüm ürünleri kapsayacak şekilde seo çalışması yapmaktayız. Sadece belli ürün gruplarını ele alarak kısıtlı çalışmalar yapmıyoruz. Sizin tercih ettiğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfada etkili ve kalıcı bir şekilde kalmanızı sağlıyoruz.

Seo çalışması yaparken mutlaka sosyal medyanın gücünden faydalanıyoruz. Web sitenize ait sosyal medya hesaplarınız varsa, bunları inceliyoruz ve gerekirse müdahale ediyoruz. Sosyal medya kullanmayan e-ticaret siteleri için, profesyonel sosyal medya hesap kurulumları yapıyoruz ve dilerseniz ekstra hizmet kapsamında bu hesapları sizin adınıza yönetiyoruz. E-ticaret Seo Danışmanlığı uygulamasının önemli aşamalarından biri olan sosyal medya hakkında tüm yönlendirmeleri yapmaktayız. Bu çalışmada başarılı olabilmemiz için, sizin de desteğinize ihtiyacımız olacaktır. İlk yapılan görüşmede bize ne istediğinizi açıkça beyan ederseniz, çalışmalarımızı o şekilde yaparız. Çalışma devam ederken, ek isteklerin çıkması işimizi zorlaştırabilir ve süreci olumsuz etkileyebilir. Taleplerinizi net bir şekilde belirtip, arkanıza yaslanın ve başarılı süreci anlık olarak takip edin.

Bizimle İletişime Geçin

Son Paylaşılan Seo Makaleleri
WhatsApp chat